Asociace malého fotbalu české republiky

Aktuální informace z třetí skupiny oblastních svazů malého fotbalu v ČR

23. 04. | 14

Je tu středa a s ní další várka aktualit z oblastních svazů malého fotbalu v České republice. V tomto díle se zaměříme na začátek jarní části soutěží v Milovicích, Mostu, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Praze, a to hned ve třech svazech – PSMF, PKFL a PLMF, dále navštívíme Prostějov, Přerov a Příbor.

Je tu středa a s ní další várka aktualit z oblastních svazů malého fotbalu v České republice. V tomto díle se zaměříme na začátek jarní části soutěží v Milovicích, Mostu, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Praze, a to hned ve třech svazech – PSMF, PKFL a PLMF, dále navštívíme Prostějov, Přerov a Příbor. Vzhledem k tomu, že je konec dubna, všechny svazy již určitě mají v rámci svých soutěží odehráno několik kol, pojďme se tedy podívat na aktuální výsledky a podobu tabulek.

 

MILOVICE

V dějišti posledních dvou finálových turnajů Mistrovství ČR v malém fotbalu se díky kryté hale hraje již od konce března, aktuálně probíhá 18. kolo nejvyšší soutěže. Zatím byly odehrány tyto zápasy s těmito výsledky: Pardálové z Budvaru – Notorlet Lázně 0:5, Torcida AC – AC Dřeváci 12:1, J-elita – AC Rafani 4:3. V rámci tohoto kola se proti sobě ještě postaví Bílý balet a Los Gallos Rojo, FC Immortals hostí Reprezentaci MLMF, El Niňo se utká s Deportivem a Los Millonarios přivítají TJ Exit 84.

Úřadující mistr Deportivo prozatím vévodí tabulce i v této sezóně. Po sedmnácti zápasech má 49 bodů za 16 výher a jedinou remízu. Druhá Torcida AC ztrácí jen dva body, ale také má o dva zápasy odehráno více. Třetí Reprezentace MLMF má bodů 41. Na sestupových příčkách se seřadily tyto kluby: El Niňo, které je dvanácté, ale pouze o skóre za TJ Exitem 84, oba nasbírali shodně 15 bodů, předposlední zůstávají J-elita, která mají prozatím 10 bodů a na úplném chvostu najdeme AC Dřeváky s osmi body.

Více na www.mlmf.cz

 

MOST

Týmy Mostecké ligy malé kopané odehrály v neděli sedmé kolo a dá se říct, že z hlediska výsledků to bylo kolo zatím nejpřekvapivější. Diváci viděli hned čtyři zápasy, které skončily v rozporu s papírovými předpoklady. První zápas opět posunul výši maximální porážky utržené v letošním ročníku a toto nelichotivé prvenství i nadále drží tým FC Gunners Most. Tentokrát podlehli týmu FC Kanec 21:1. V rámci tohoto vysokého vítězství byly samozřejmě dosaženy i vysoké individuální statistiky. Největší podíl na výhře měli František Tůma (9+3), David Macko (8+4) a Petr Vlášek (0+5). František Tůma tak ustavil letošní střelecký rekord, který bude jen těžko překonán. Brankář Kance Václav Šlégr se stal gólmanem kola. V druhém zápase se utkali Old Bridge a Nostalgici. Old Bridge byli v tomto zápase přeci jen mírně favorizováni, ale Nostalgici prokázali svou kvalitu a utkání pro sebe získali v poměru 5:6 po poločase 1:2. Vítězství pro Nostalgiky získali zejména Marek Tvrdík (1+3), Jan Tót (3+0) a František Tvrdík (1+1). Za Old Bridge se bodově nejvíce prosadili Pavel Klárman, Martin Krupka (oba 1+1) a Michal Broskovics (0+2). I třetí utkání skončilo překvapením a znamenalo první letošní ztrátu bodů pro dosavadního suveréna Gamblers Most. Ti proti všem předzápasovým prognózám pouze remizovali s týmem Inseminátors FC 3:3. Ke ztrátě bodů jistě přispělo vyloučení aktuálně nejlepšího brankáře ligy Ondřeje Bíra. Všechny tři góly Gamblerů vstřelil Adam Koudelka. Za Inseminátory vynikli zejména Jan Pyskatý (2+1) a Tomáš Rain (0+2). Poté se utkala mužstva proOFFICE a FC Citizens. Hráči Citizens dokázali navázat na své minulé vítězství proti Inseminátors FC a i tentokrát porazili favorita, nyní 3:5. Výhry dosáhli, přestože ještě v poločase prohrávali 1:0. K jejich výhře nejvíce přispěli Ladislav Kešner (1+2) a Ladislav Kobylák (0+2). Více než jeden bod v týmu poražených zaznamenal Jan Berka (1+1). Čtvrtým překvapivým výsledkem v řadě se prezentovala družstva FC Boe United a FK Mamut. Hráči Mamuta po nerozhodném poločase 2:2 dokázali utkání získat pro sebe v poměru 2:5. Boe, jeden z předsezónních favoritů soutěže, tak pokračuje ve výsledkovém tápání. Hned o čtyři z pěti gólů Mamuta se zasloužil nejlepší hráč utkání, Marek Kadrnožka (3+1). Poslední zápas proti sobě svedly týmy Sportbar Delta (jde o přejmenovaný tým Tipáč) a FC Levels. Tento nováček, který do ligy vstoupil třemi vítězstvími v řadě, prohrál tentokrát počtvrté v řadě a svůj kalich hořkosti vypil až do dna. Skóre se zastavilo na hodnotě 14:2. Skvělým výkonem k tomu přispěl Stanislav Levý (8+3). Sekundovali mu především Vít Popelka (2+6) a Martin Pučok (1+2).

Jedenácti kanadskými body se Stanislav Levý (15+11) vyšvihl do čela kanadského bodování, o které se dělí s Pavlem Klármanem z Old Bridge (19+7). Za nimi jsou František Tůma z Kance (19+5) a Adam Koudelka z Gamblers (14+6). Nejlepšími střelci soutěže jsou po sedmém kole devatenáctigóloví Pavel Klárman a František Tůma, následováni Stanislavem Levým (15) a Adamem Koudelkou (14). Nejlepšími nahrávači soutěže jsou nyní Vít Popelka (Sportbar Delta) s 12 asistencemi před svým spoluhráčem Stanislavem Levým (11) a Františkem Tvrdíkem z Nostalgiků (10 asistencí). Brankářům k dnešnímu dni vévodí Ondřej Bíro z Gamblers (průměr 1,86 obdrženého gólu na zápas) před Ondřejem Murckem ze Sportbaru Delta (3,00) a Václavem Šlégrem z Kance (3,17).

Více na www.fotbal-most.cz

 

OLOMOUC

První jarní kolo bylo na programu v rámci nejvyšší soutěže v Olomouci. FC Chelsea si poradila s Aston Pilou 98 v poměru 4:2, Slovan Uničov podlehl Hruš. Chořelicím 2:5, Real HDO přestřílel LOLO Pepin pizu 8:6, AT Beermingham těsně porazil Step Style 5:4, FC Levotil prohrál s FC Hněvotínem 1:6 a Galatasaray přesvědčivě zdolalo SK MP Olomouc 6:2.

Po šestnácti kolech je v čele tabulky FC Hněvotín s 29 body. AT Beermingham ztrácí na stříbrné pozici pět bodů, o další dva body zpět je třetí FC Chelsea. Při pohledu na druhý konec tabulky zjistíme, že dvanáctý FC Levotil nasbíral deset bodů, třináctý, tedy předposlední Slovan Uničov šest bodů a pouhých pět bodů má poslední Olpran.

Více na www.sfmo.cz

 

OSTRAVA

Kompletní 17. kolo bylo na programu v rámci OSMAKA. C.I.P. prohrál se Staticem Compromis 0:4, Roka Steel porazila Tigres 5:1, FK Dynamo Držik remizovalo s FK Vratimovem 3:3, Bufu zvítězilo nad Shooters těsně 2:1, FC Eros nestačil na Canis a podlehl mu 0:2 a TN Ostrava doma prohrála s mužstvem 1. FC Chachaři Ostrava 2007 1:3.

Přes prohru v uplynulém kole nadále vede C.I.P. s 38 body na kontě. Druzí Chachaři ale ztrácí už pouze jediný bodík. FK Vratimov zaostává o další 3 body a má tedy bodů prozatím 34. Bufu se díky výhře nad Shooters nepatrně posunulo v tabulce a nyní mu patří jedenáctá příčka s celkovým počtem 8 bodů. O tři body méně má předposlední TN Ostrava a tabulku uzavírají Shooters s pouhými čtyřmi body za výhru, remízu a třináct proher, což je opravdu tristní bilance.

Více na www.osmako.webnode.cz

 

PARDUBICE

V Pardubicích jarní část sezóny začne až v sobotu 26. 4. 2014, kdy je na programu šesté dvojkolo. Po podzimu vede tabulku účastník posledního Final 4 v Milovicích FC Laguna Pardubice, který nasbíral doposud 28 bodů. Tři body ztrácí druhý Aigos Antimuf a o další bod zpět zaostává FC Akonta. Vzhledem k malým bodovým rozestupům slibuje jaro pořádné drama v boji o ligový titul. Naopak záchranářské starosti budou mít TFT Pardubice, Ideál Holidays a FC Spalovači. Zejména poslední Spalovači to budou mít s udržením se v lize neskutečně těžké, protože za celý podzim získali jeden jediný bod.

Více na: www.pamako.cz

 

PRAHA – HANSPAULKA

V rámci PSMF se za jeden kalendářní rok odehrají dvě sezóny. Je to z důvodu velkého počtu mužstev, která by v případě úspěchu musela dlouho postupovat, aby třeba jednou okusila nejvyšší soutěž. Nová sezóna má za sebou aktuálně čtyři kola, přičemž to poslední přineslo následující výsledky: Úterní hosté Ski FC – Santa Dominica 4:7, Trops 1. SK – Smutný potapěči 3:10, Traktor humus – Holosmetky FC 2:4, Akta-rez – Boston HS 4:2, Restaurace U Pecků – Rowdies HFC 7:2 a Audi United FC – Borcibalona FC 2:0.

Po čtyřech kolech jsou v čele tabulky bez ztráty bodu Smutný potapěči. Santa Dominica na druhém místě jednou prohrála a má tak prozatím šest bodů. Za dvě výhry a dvě remízy má stejný počet bodů Audi United FC, které je tedy aktuálně třetí. Na konci tabulky se seřadily Traktor humus se dvěma body, Úterní hosté Ski FC taktéž se dvěma body a Trops 1. SK s jedním bodem. Komu by neseděly počty bodů, je to tím, že pražská Hanspaulka ohodnocuje výhru pouze dvěma body, nikoliv třemi. Remíza je za jeden bod.

Více na: www.psmf.cz

 

PRAHA – PKFL

V 1. PKFL došlo během čtyř jarních kol k zajímavému vývoji v tabulce. Podzimní mistr Hoblina Jižák o zimní pauze ztratil svou formu, hned třikrát prohrál a rázem spadl až na třetí místo. Jeho pronásledovatelé, Ludmila A a FT Razors, dosáhli opačné bilance - na jaře zatím ztratili body jen jednou. Tabulku tak vede Ludmila A o dva body před Razors, Hoblina ztrácí další tři body. Na podzim zdánlivě jasná první trojice se však o své medailové příčky nyní musí dost strachovat - obhájce titulu O. A. Arrows jsou se třemi výhrami a remízou nejlepším jarním týmem a k Hoblině se přiblížili již na dva body, o další dva body zpět je tradiční medailista z Chodova. Souboj o titul je tak velmi otevřený a promluvit do něj bude určitě chtít všech pět těchto týmů. Za první pěticí je již větší mezera, šestý Red Team ztrácí osm bodů, a tak jeho prioritou bude zejména udržet klidný střed tabulky a vyhnout se v nováčkovské sezoně sestupovým starostem. Klidný střed je v PKFL ovšem relativní pojem - Red Team má na druhou polovinu tabulky tříbodový náskok, ovšem dalších šest týmů je poté v tabulce naskládáno v rozmezí pouhých třech bodů! Každé kolo a každý bodový zisk nebo naopak ztráta tak míchají tabulkou a přeskupují pozice. Je tak jasné, že o záchranu bude urputně bojovat hned sedm týmů. Černého Petra zatím drží Ludmila B a Kosiy, ovšem k nesestupovým příčkám jim chybí aktuálně jediný bodík. Za největší překvapení jara můžeme považovat vítězství posledního Sionu na půdě ambiciózní Hobliny v posledním, tedy patnáctém kole, které přineslo neočekávaný pohyb jak v boji o titul, tak v boji o záchranu.

Více na www.pkfl.eu

 

PRAHA - PLMF

Třetí pražský svaz malého fotbalu, tedy PLMF, měl na programu čtvrté kolo všech soutěží. Podívejme se na výsledky té nejvyšší: Los Pepinos C. F. rozstříleli FC Krementy 8:1, také další zápas byl ve znamení debaklu, to když NFC Vultures porazili FC Cascos 9:2, Děravý gumy však zaznamenaly nejvyšší skóre kola, když doslova rozprášily MP Letenskou 14:0 a Young Boys Prague zvítězili nad Los Angels Anals 3:1.

Tabulku i přes vysokou prohru vede FC Cascos s devíti body, stejně na tom jsou i druzí NFC Vultures, následují čtyři týmy se čtyřmi body, konkrétně Los Angels Anals, Los Pepinos C. F., 1. FC Heroes a Young Boys Prague. Bez bodu zatím zůstávají dva týmy, a to MP Letenská a FC Krementi.

Více na www.plmf.eu

 

PROSTĚJOV

O víkendu byla v Prostějově odehrána první dvě jarní kola 1. ligy. Kobeřice v něm podlehly So. Dubanům 0:1, hosté následně prohráli v Dobrochově vysoko 12:0. Po podzimu vedoucí Chaloupka nejprve přehrála Kobeřice 4:1, poté prohrála s Dobrochovem 2:4. DD Sport zažil vydařený víkend, když zvítězil jak nad Mexikem 5:0, tak nad Dřevnovicemi v poměru 6:2. Brodek u Prostějova ve svém dvojzápase nestačil na Mexiko a prohrál 3:10, ve druhém utkání taktéž padl, když tentokrát podlehl Dřevnovicím 3:7.

Chaloupku na čele tabulky vystřídal DD Sport, který má nyní 22 bodů, druhá Chaloupka však zaostává pouze o skóre. Třetí Dobrochov má bodů 19. Boj o záchranu bude rozhodně ještě velice zajímavý, protože poslední tři celky dělí jediný bod. Dřevnovice nasbíraly sedm bodů, stejně jako So. Dubany, poslední Mexiko má bodů šest. Pořád je tedy o co hrát.

Více na: www.malakopanapv.websnadno.cz

 

PŘEROV

Kompletních 17 kol mají za sebou týmy Přerovské ligy malé kopané. To zatím poslední odehrané přineslo následující výsledky: Zippo Vinary – Internazionale 3:0, Kafki – Gunners 3:0, Rot. Kedluben – Travex 3:2, Tučín – Nealko 0:2, Hrot – K.B.F. 4:9, Lýsky – IFK Vinary 2:0 a Dněpro – Buk 1:3.

Na samém vrcholu tabulky se nachází FC Kafki s prozatímním ziskem 39 bodů. Internazionale na druhém místě nasbírali do této doby 35 bodů a třetí AC Hrot bodů 33. Na sestupových pozicích jsou dvanáctibodový Sokol Buk a desetibodové Dněpro.

Více na: www.plmk.estranky.cz

 

PŘÍBOR

Poslední zastávkou je Příbor a místní Interliga v malé kopané. Ta měla na programu šesté kolo, v rámci něj Dynamo těsně porazilo Vipers 3:2, ETA remizovala s SVP 1:1, Hájov jedinou brankou přehrál CMCH a Juve jednoznačně zvítězilo nad Špunty v poměru 5:0.

ETA je v čele tabulky se ziskem 13 bodů, o bod méně mají Špunty, které zaznamenaly v šestém kole vůbec první ztrátu a třetí jsou zatím Klokani 2005 s devíti body. Na chvostu tabulky se nachází Vipers, kteří prozatím vytěžili čtyři body, na poslední příčce se krčí CMCH s jediným bodem.

Více na www.pribor.cz/www/cz/interliga-male-kopane/

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70