Asociace malého fotbalu české republiky

Česká republika porazila v generálce na Mistrovství Evropy v malém fotbale Polsko 4:0

14. 09. | 12

Český reprezentační celek porazil v dnešním utkání Polsko 4:0. S utkáním, které bylo pro národní tým posledním před Mistrovstvím Evropy v malém fotbale v Moldávii, může být trenér Pokorný spokojený.

Český reprezentační celek porazil v dnešním utkání Polsko 4:0. S utkáním, které bylo pro národní tým posledním před Mistrovstvím Evropy v malém fotbale v Moldávii, může být trenér Pokorný spokojený. Češi vedli po brance Tomáš Plota z 8. minuty 1:0. Český tým dokázal, že se mu pod taktovkou trenéra Radak Pokorného i nového generálního manažera Luďka Zelenky daří. Jistou kombinační hrou si národní tým vypracoval další příležitost ke skórování, z nichž se ujala až branka Radka Gottwalda, který střelou pod břevno dostal český tým do vedení 2:0. Za tohoto stavu šel český národní tým do druhého poločasu. V něm mohli poláci snížit, Rosniak sice přeloboval brankáře Zrzavého, ale míč se zastavil o brankovou tyč. Češi dokázali zvýšit svůj náskok na 3:0 ve 47. minutě, kdy se prosadil nováček v národním týmu Dominik Sedlář. Konečný účet uzavřel devět minut před koncem Kučera. Poslední utkání vyřadilo ze širší nominace jště dva hráče, kteří s národním týmem v přístím týdnu neodletí. Jsou jimi Lukáš Kučera z Brna a Ondřej Záškoda z Jihlavy. Konečná nominace pro Mistrovství Evropy v Moldávii: