Asociace malého fotbalu české republiky

Čeští reprezentanti přestříleli tuniskou Tazarku o čtyři branky

19. 02. | 16

Hammamet - Osmnáctigólová přestřelka a parádní reklama na malý fotbal. Česká seniorská reprezentace vyhrála úvodní měření sil na přípravném kempu v Tunisku, když zdolala tamní nejlepší tým malého fotbalu Tazarku 11:7.

Čtyřmi brankami se blýskl nováček celku Jan Jelínek. Po dvou zásazích přidali další debutant František Hakl a tradiční šutér Ondřej Paděra. „Utkání nám ukázalo, kde máme zapracovat, abychom v sobotu podali lepší výkon v defenzivě a minimalizovali naše chyby,“ povídal trenér národního týmu Stanislav Bejda s výhledem na sobotní střetnutí s tuniskou reprezentací, které začíná v pět odpoledne.
Tazarka se přitom ukázala jako velmi zdatný sok. „Měla šikovné jedince v situacích jeden na jednoho, proto to místy nebylo jednoduché, přesto jsme si vytvořili herní převahu,“ doplnil Bejda.
Český celek si rychle vypracoval čtyřgólový náskok, ale pak pustil soupeře, aby dotáhl na poločasový rozdíl 7:4 a zbytek zápasu přinesl pořádnou přestřelku. „Zaslouženě jsme šli do vedení, ale za stavu 4:0 jsme se trošičku uspokojili tím, že je kvalita na naší straně. Nakonec jsme ještě v prvním poločasu obdrželi tři góly,“ uvedl český trenér.
Česká republika - Tazarka Team 11:7 (7:4)
Branky ČR: Jelínek 4, Paděra a Hakl 2, Mařík, Levčík, Mezník
Sobotní utkání českého týmu s reprezentací Tuniska můžete od 17.00 sledovat online na HD Live Stream: