Asociace malého fotbalu české republiky

ČNP Olomouc 2021: online výsledky

10. 07. | 21

Sledujte online výsledky a FB stream z Českého národního poháru v Olomouci.

Facebookový stream naleznete na tomto odkazu: STREAM

Z každé skupiny postupuje první tým rovnou do čtvrtfinále, druhý a třetí tým jde do osmifinále.

Skupina A:

RK Kafki Olomouc - TFT Pardubice 1:1
Dream Team Příbram - Pivná parta EBM Construct Praha 2:1
RK Kafki Olomouc - Dream Team Příbram 4:0
Pivná parta EBM Construct Praha - TFT Pardubice 0:3
RK Kafki Olomouc - Pivná parta EBM Construct Praha 7:0
Dream Team Příbram - TFT Pardubice 0:1

1. RK Kafki Olomouc - 7b, 12:1
2. TFT Pardubice - 7b, 5:1
3. Dream Team Příbram 3b, 2:6
4. Pivná parta EBM Construct Praha 0b, 1:12

Skupina B:

Ostravský Zábřeh - Atletiko Kolín 6:1
FC Vyhaslé hvězdy Praha - FC Skunk Olomouc 1:0
Ostravský Zábřeh - FC Vyhaslé hvězdy Praha 1:0
FC Skunk Olomouc - Atletiko Kolín 4:0
Ostravský Zábřeh - FC Skunk Olomouc 1:1
FC Vyhaslé hvězdy Praha - Atletiko Kolín 1:0

1. Ostravský Zábřeh - 7b, 8:2
2. FC Vyhaslé hvězdy Praha - 6b, 2:1
3. FC Skunk Olomouc - 4b, 5:2
4. Atletiko Kolín - 0b, 1:11

Skupina C:

BKMK Topshoes.cz Brno - FC Chelsea Olomouc 4:0
FK Rozhraní Blanensko - Primaklima FS Pardubice 1:3
BKMK Topshoes.cz Brno - FK Rozhraní Blanensko 2:1
Primaklima FS Pardubice - FC Chelsea Olomouc 6:0
BKMK Topshoes.cz Brno - Primaklima FS Pardubice 0:0
FK Rozhraní Blanensko - FC Chelsea Olomouc 2:1

1. Primaklima FS Pardubice - 7b, 9:1
2. BKMK Topshoes.cz Brno - 7b, 6:1
3. FK Rozhraní Blanensko - 3b, 4:6
4. FC Chelsea Olomouc - 0b, 1:12

Skupina D:

Abus Gastro Jihlava - Barchovan Libňatov 3:1
VFK a je to! Příbram - J-Elita Ostrava 0:7
Šlehačky Plzeň - J-Elita Ostrava 0:1
Abus Gastro Jihlava - VFK a je to! Příbram 6:2
Šlehačky Plzeň - Abus Gastro Jihlava 1:1
Barchovan Libňatov - VFK a je to! Příbram 6:0
Šlehačky Plzeň - VFK a je to! Příbram 4:2
Barchovan Libňatov - J-Elita Ostrava 0:6
Šlehačky Plzeň - Barchovan Libňatov 0:3
Abus Gastro Jihlava - J-Elita Ostrava 0:2

1. J-Elita Ostrava - 12b, 16:0
2. Abus Gastro Jihlava - 7b, 10:6
3. Barchovan Libňatov - 6b, 10:9
4. Šlehačky Plzeň - 4b, 5:7
5. VFK a je to! Příbram - 0b, 4:23


Osmifinále:

TFT Pardubice - FC Skunk Olomouc 1:0
FC Vyhaslé hvězdy Praha - Dream Team Příbram 1:2p.
BKMK Topshoes.cz Brno - Barchovan Libňatov 6:2
Abus Gastro Jihlava - FK Rozhraní Blanensko 1:3

 

Čtvrtfinále:

RK Kafki Olomouc - BKMK Topshoes.cz Brno 4:5
Ostravský Zábřeh - FK Rozhraní Blanensko 0:1p.
Primaklima FS Pardubice - TFT Pardubice 1:6
J-Elita Ostrava - Dream Team Příbram 0:2

Semifinále:

BKMK Topshoes.cz Brno - FK Rozhraní Blanensko 3:1
TFT Pardubice - Dream Team Příbram 3:2p.

O 3. místo:

FK Rozhraní Blanensko - Dream Team Příbram 3:2p.

Finále:

BKMK Topshoes.cz Brno - TFT Pardubice 2:3p.

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10