Asociace malého fotbalu české republiky

Druhá skupina oblastních svazů malého fotbalu v ČR se dočkala své druhé podzimní návštěvy

20. 11. | 13

Druhá podzimní návštěva čeká také oblastní svazy v Klatovech, Kolíně, Kopřivnici, Liberci, Litomyšli a Milevsku. Vzhledem k tomu, že je již polovina listopadu a soutěže po celé České republice končí, nebo již skončily, nabídneme vám alespoň pohled na tabulky a výsledky závěrečného kola.

Druhá podzimní návštěva čeká také oblastní svazy v Klatovech, Kolíně, Kopřivnici, Liberci, Litomyšli a Milevsku. Vzhledem k tomu, že je již polovina listopadu a soutěže po celé České republice končí, nebo již skončily, nabídneme vám alespoň pohled na tabulky a výsledky závěrečného kola. V příštím týdnu přijdou na řadu informace o druhé fázi kvalifikace na Final 4 Mistrovství České republiky v malém fotbale, která se uskuteční v sobotu 23. 11. v Brně a Praze.

 

KLATOVY

Poslední kolo nabídl 17. ročník Klatovské OPEN ligy KARPEM 2013. O letošní titul v první lize se bojovalo doslova do poslední minuty. Tým Bidla a Mengy teamu měl před tímto kolem stejně bodů, pro Bidlo však hovořily lepší vzájemné zápasy. Oba týmy tak musely naplno bodovat a čekat na zaváhání svého soupeře. Mengy team přivítal na svém hřišti nýrské Buvolss a jednoznačně vyhrál výsledkem 8:2. Bidlo nastoupilo proti torzu týmu Red Dogs Kal a tak vše vypadalo na jednoznačný průběh. Poločasový výsledek 0:3 to jen potvrdil. Jenže hráči Bidla v druhé půli ztratili koncentraci a hosté i díky famóznímu gólmanovi Vintrovi dokázali vyrovnat na 3:3. Výhru a zisk historického titulu vystřelil týmu Bidla dvě minuty před koncem Šnour. Vilyž team dopředu ohlásil kontumaci utkání s Chlistovem a spokojil se tak s posledním místem znamenajícím sestup do druhé ligy. Diváci v Milencích se nestačili divit, když museli přihlížet kanonádě Fireballs Klatovy, které v Milencích nasázeli v posledním zápase sezóny osm branek, když domácí se nezmohli na jedinou.

V Klatovech následovalo už jen slavnostní vyhlášení nejlepších týmů a také jednotlivců. Poháry byly předány, hráči oceněni a tím pádem mohl být 17. ročník Klatovské OPEN ligy KARPEM 2013 prohlášen na úspěšně ukončený

Více na www.afl.cab.cz

 

KOLÍN

V Kolíně se soutěž hraje až do poloviny prosince, takže se nyní podíváme na výsledky 11. kola, ve kterém Restaurace Na Sídlišti rozstřílela Tatru 8:0, FC Real Vodárna si v pohodě poradil s Bistrem Zálabí, které porazil 5:1, Dymokurská doma vysoko podlehla FC Taverně v poměru 2:8, FC Vodvárkovi nestačili na AC Zimák, když prohráli 0:2 a Pavlíčkovi si zastříleli proti FC Baště Veltruby, zvítězili 6:0.

Tabulku vede FC Real Vodárna o pouhý bod před FC Tavernou, která má však dvě utkání k dobru. Třetí AC Zimák ztrácí na druhou příčku body dva, stejně jsou na tom i čtvrtí Pavlíčkovi. Na opačném pólu tabulky nalezneme Bistro Zálabí, které z deseti zápasů získalo pouhé tři body. Ještě hůře je na tom poslední Tatra s bilancí deset zápasů, deset proher.

Více na www.pivniliga.cz

 

KOPŘIVNICE

Kopřivnická mužstva mají dohráno. Sezóna podzimní částí skončila a vítězem 1. ligy se stalo opět 1. FC Bari. Podívejme se na výsledky posledního, tedy 14. kola: 1. FC Bari porazilo RS Team 5:0, Bum Šankar přehrál Everton Závišice 5:1, FC Jelita prohrála doma s D&L ASem 54 2:4 a Relax 03 nestačil na FC Tr. Devills, když prohrál 0:5.

Jak již bylo zmíněno, 1. ligu suverénně ovládlo 1. FC Bari, které za 14 zápasů pouze jedinkrát remizovalo a s celkovým počtem 40 – ti bodů obhájilo titul. Druhý D&L AS 54 nasbíral bodů 26 a třetí RS Team 24. Na posledním místě skončil Relax 03, který všechna svá utkání prohrál a v příští sezóně jej čeká 2. liga.

1. FC Bari navíc dokázalo postoupit do druhé fáze kvalifikace na Final 4 Mistrovství České republiky v malém fotbale. V sobotu 23. 11. tak bude v Brně usilovat o účast v samotném Final 4.

Více na www.komako.cz

 

LIBEREC

Neúplné 5. kolo bylo odehráno v rámci Harcovské fotbalové ligy. SK Alzheimers „A“ porazili SK Alzheimers „B“ 6:2, DSS prohrál s Trololo 1:3 a TJ Jiskra Psojedy nestačila na Kojoty, kterým podlehla 1:2.

Skupině A zatím vévodí ALL IN, ve skupině B jsou na čele FC Křupky, FC Pletaven zatím vedou tabulku skupiny C a ve skupině D jsou první Youngsters.

Více na www.hfl.nakoleji.cz

 

LITOMYŠL

V Litomyšli skončila podzimní část devátým kolem, které přineslo následující výsledky: Sokol Tokyjo – VH Tržek 2:0, AC Dárečci – SK Slavia 1:4, Gambrinus – Taurus Trans 0:7, Restaurace U Kolji – Combo 2:3, T&T Trade – Slavoj Ahoj 1:0 a SK Litomyšl – Sedliště 6:0.

Po první polovině sezóny je ve vedení SK Slavia s 22 – ti body, druhá je SK Litomyšl, která nasbírala o pouhý bod méně a třetí Sokol Tokyjo má bodů 19. Spodní patra tabulky okupují AC Dárečci se ziskem třech bodů, stejně má i předposlední Gambrinus. Poslední Sokol Palermo získalo zatím jediný bod.

Více na www.minikopana-litomysl.cz

 

MILEVSKO

Devět kol má za sebou také Milevská liga v malém fotbalu. Začátkem listopadu byla tedy uzavřena podzimní část. 1. FC Holba přestřílela Jickovice 2004 na jejím hřišti 5:4, stejným výsledkem přehráli Srdcaři na domácí půdě FC Šibeňák, Pohodáři v další přestřelce podlehli CSKA Hrejkovicím 5:8 a Lvíčata si poradila s Milhaus Devils v poměru 7:5.

1. FC Holba vede ligu bez ztráty jediného bodu, druhý FC Šibeňák ztrácí na první místo už šest bodů a prozatím bronzové Jickovice 2004 jsou ještě o další dva body zpět. Tabulku uzavírají Milhaus Devils s nulou na kontě.

Více na www.milevskaliga.cz

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70