Asociace malého fotbalu české republiky

V dalším přátelském střetnutí změří síly výběry Milovic a Mostu

13. 11. | 14

V pondělí 17. 11. 2014 se od 16:00 v milovické hale Milten uskuteční přípravný zápas výběru Milovic proti výběru Mostu. Jedná se tak o další z řady přátelských utkání, které mají za cíl připravit oblastní svazy a jejich hráče na model Celostátní ligy, která by měla odstartovat již na podzim příštího roku.

V pondělí 17. 11. 2014 se od 16:00 v milovické hale Milten uskuteční přípravný zápas výběru Milovic proti výběru Mostu. Jedná se tak o další z řady přátelských utkání, které mají za cíl připravit oblastní svazy a jejich hráče na model Celostátní ligy, která by měla odstartovat již na podzim příštího roku. Diváci se kromě samotného zápasu mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Zajímavostí je navázaní spolupráce MLMF a AMF se základními školami Juventa a T. G. Masaryka v Milovicích. Výběry těchto škol se nyní i v budoucnu aktivně zúčastní všech větších akcí pořádaných MLMF a AMF ČR konaných v Milovicích. Celému programu budou přítomni generální manažer české reprezentace malého fotbalu Luděk Zelenka a asistent trenéra Stanislav Bejda.

 

Program:

15:30 - začátek zápasu ZŠ Juventa - ZŠ Masarykova (hrací čas 2 x 15 min.)

16:00 - konec zápasu ZŠ Juventa - ZŠ Masarykova (focení žáků s týmy Milovic a Mostu, autogramiáda L. Zelenky)

16:00 - začátek zápasu výběr Milovic - výběr Mostu

16:30 - poločasový program firmy Top4sport (4 vylosovaní hráči si zasoutěží o produkty firmy Nike)

16:40 - druhý poločas zápasu Výběr Milovic - Výběr Mostu

Sestava Výběru Milovic:

Ondřej Fišer (Deportivo)

Sergej Vlačiha (Deportivo)

Václav Klepáč (Pardálové z Budvaru)

Dan Vrchota (Pardálové z Budvaru)

Miroslav Švorba (FC Immortals)

Cyril Golovko (Los Gallos Rojo)

Tomáš Plot (Pardálové z Budvaru)

Milan Korejza (Torcida AC)

František Hakl (TJ Exit84)

Milan Karásek (Torcida AC)

Tomáš Froněk (Los Gallos Rojo)

Trenér: Petr Brejla

Vedoucí mužstva: Zdeněk Parůžek

 

Oproti srpnovému zápasu s výběrem Prahy se v milovickém kádru událo hned několik změn. Do již stabilní obrany ve složení Klepáč, Vrchota v čele s kapitánem Vlačihou se po zranění vrací jeden z nejlepších obránců ligy Švorba. V záložní řadě se poprvé při akci v rámci AMF představí velezkušený Korejza, který už na Zelencupu prokázal své nesporné kvality. Naprostým nováčkem v dresu Milovic bude Hakl, který si tak odbyde svou premiéru. Nadějný Golovko, kterému jen o vlásek utekla nominace na miniEURO 2014 a naopak bývalý reprezentant Plot už jsou stálicemi. V útoku se představí Froněk, neméně důležitý bude jeden z nejlepších střelců MLMF Karásek, od kterého se očekává klid a rozvaha v koncovce. Branku Milovic bude už tradičně hájit otřískaný stříbrný a bronzový medailista z uplynulých ME Fišer.

Sestava Výběru Mostu:

Václav Šlégr (FC Kanec)

František Tůma (FC Kanec)

Jindřich Gruntorád (FC Levels)

Jiří Masopust (FC Levels)

Oldřich Kubík (proOFFICE)

Jan Berka (proOFFICE)

Lukáš Haspra (Old Bridge)

Jan Pyskatý (Inseminátors FC)

Vedoucí mužstva: Aleš Janeček

 

V nominaci se neobjevují hráči úřadujícího mistra Gamblers Most, neboť Gambleři ve stejný den absolvují druhou fázi kvalifikace o Final 4 Mistrovství ČR v Příbrami. Nominace byla nabídnuta širšímu okruhu TOP hráčů MLMK a následně vykrystalizovala v této podobě. Dle názoru předsedy Mostecké ligy malé kopané Aleše Janečka se jedná o velmi silný a konkurenceschopný tým, jehož fotbalové kvality jsou nesporné. Branku bude hájit Václav Šlégr z týmu FC Kanec, který na tomto postu dlouhodobě prokazuje výbornou výkonnost a je velmi platným i při podpoře ofenzívy svého týmu. Vždyť si za 22 odchytaných zápasů připsal celkem 9 asistencí. Mezi nominovanými do pole jasně vyčnívá jméno letošního nejproduktivnějšího hráče MLMK Františka Tůmy z týmu FC Kanec, který dokázal v 25 odehraných zápasech vstřelit 70 gólů a dalších 42 jich připravit pro své spoluhráče. Právě on by měl být jedním z nejvýraznějších tahounů ofenzívy rodící se mostecké reprezentace. Doplňován bude řadou velmi šikovných spoluhráčů, jako třeba Janem Pyskatým z Inseminátors FC (letos 67 bodů ve 25 zápasech), či Lukášem Hasprou z Old Bridge (průměr 2,6 bodu na zápas v jednom z méně úspěšných týmů letošní sezóny).

 

Upoutávky k pondělnímu zápasu běží na rádiu Impuls a Kiss delta, článek bude zveřejněn v Nymburském deníku.

Další články

< předchozí strana | následující strana >
0 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 
0 | 100 | 200 | 300 | 400 | 500