Mezinárodní soutěže

V roce 2016 spustila Evropská federace malého fotbalu nový projekt pro nejúspěšnější klubová mužstva jednotlivých zemí – Ligu mistrů. Premiérový ročník se uskutečnil ve slovinském Mariboru a v konkurenci 68 evropských týmů se neztratili ani čtyři čeští vyslanci. Pátou příčku obsadil celek Restaurace U Pecků Praha. Následovaly další čtyři ročníky, na které se vždy kvalifikovala mužstva podle výsledků z Českého národního poháru. 

V září 2021 se konala Liga mistrů v italském Rimini a celky BKMK Topshoes.cz Brno a TFT Edera Pardubice se probojovaly až do čtvrtfinále. O rok později se hráči pražského klubu G.I.C La Plate de Cünde vrátili z EMF Ligy mistrů v malém fotbale z Černé Hory s nejlepším českým výsledkem v historii. Ve městě Herceg Novi se probojovali do posledního dne a skončili na nepopulární čtvrté příčce. Druhý český zástupce FC Laguna Pardubice nepostoupil ze základní skupiny.

V roce 2023 zavítaly nejlepší kluby Evropy do rumunského města Oradea, které hostilo další edici Ligy mistrů. Českou republiku reprezentovaly dva celky, jak BKMK Brno, tak i Ostravský Zábřeh vypadly v osmifinále.

Nejúspěšnějším účastníkem soutěže je zatím maďarský celek Mad Dogs, který prestižní klubovou soutěž ovládl už třikrát.   

V roce 2019 se konal poprvé také EMF Eurocup v malém fotbale, tedy obdoba Evropské ligy. Do něj se probojovalo na základě výsledků v Českém národnímu poháru pět českých celků. Nejdále došel tým Gamblers Most, který vyhrál v základní skupině všechny čtyři duely, jenže pak vypadl v osmifinále s týmem Sokolovi z Bosny a Hercegoviny, jemuž podlehl 2:5.

V září 2022 se turnaje EMF Eurocup zúčastnily čtyři české celky a nejdál došel v maďarském Hajdúszoboszló brněnský tým Royal Flush, který obsadil čtvrtou příčku. Do vyřazovacích bojů prošla všechna čtyři česká mužstva, RK Kafki Olomouc postoupily do čtvrtfinále, BKMK Brno a Ostravský Zábřeh vypadly v osmifinále.

V roce 2023 hostilo EMF Eurocup bulharské letovisko Sunny Beach se dvěma českými týmy, SK Véska Olomouc i TFT EDERA Pardubice došly do osmifinále.

Evropská federace malého fotbalu pořádá na klubové úrovni také Masters Champions League a Euro Business Cup.