Mezinárodní soutěže

V roce 2016 spustila Evropská federace malého fotbalu nový projekt pro nejúspěšnější klubová mužstva jednotlivých zemí – Ligu mistrů. Premiérový ročník se uskutečnil ve slovinském Mariboru a v konkurenci 68 evropských týmů se neztratili ani čtyři čeští vyslanci. Pátou příčku obsadil celek Restaurace U Pecků Praha. Následovaly další čtyři ročníky, na které se vždy kvalifikovala mužstva podle výsledků z Českého národního poháru. 

V září 2021 se konala Liga mistrů v italském Rimini a celky BKMK Topshoes.cz Brno a TFT Edera Pardubice se probojovaly až do čtvrtfinále. O rok později se hráči pražského klubu G.I.C La Plate de Cünde vrátili z EMF Ligy mistrů v malém fotbale z Černé Hory s nejlepším českým výsledkem v historii. Ve městě Herceg Novi se probojovali do posledního dne a skončili na nepopulární čtvrté příčce. Druhý český zástupce FC Laguna Pardubice nepostoupil ze základní skupiny.

Nejúspěšnějším účastníkem soutěže je zatím maďarský celek Mad Dogs, který prestižní klubovou soutěž ovládl už třikrát.   

V roce 2019 se konal poprvé také EMF Eurocup v malém fotbale, tedy obdoba Evropské ligy. Do něj se probojovalo na základě výsledků v Českém národnímu poháru pět českých celků. Nejdále došel tým Gamblers Most, který vyhrál v základní skupině všechny čtyři duely, jenže pak vypadl v osmifinále s týmem Sokolovi z Bosny a Hercegoviny, jemuž podlehl 2:5.

V září 2022 se turnaje EMF Eurocup zúčastnily čtyři české celky a nejdál došel v maďarském Hajdúszoboszló brněnský tým Royal Flush, který obsadil čtvrtou příčku. Do vyřazovacích bojů prošla všechna čtyři česká mužstva, RK Kafki Olomouc postoupily do čtvrtfinále, BKMK Brno a Ostravský Zábřeh vypadly v osmifinále.

Evropská federace malého fotbalu pořádá na klubové úrovni také Masters Champions League a Euro Business Cup.