Mezinárodní soutěže

V roce 2016 spustila Evropská federace malého fotbalu nový projekt pro nejúspěšnější klubová mužstva jednotlivých zemí – Ligu mistrů. Premiérový ročník se uskutečnil ve slovinském Mariboru a v konkurenci 68 evropských týmů se neztratili ani čtyři čeští vyslanci. Pátou příčku obsadil celek Restaurace U Pecků Praha. Následovaly další čtyři ročníky, na které se vždy kvalifikovala mužstva podle výsledků z Českého národního poháru. 

V září 2021 se konala Liga mistrů v italském Rimini a celky BKMK Topshoes.cz Brno a TFT Edera Pardubice se probojovaly až do čtvrtfinále. Nejúspěšnějším účastníkem soutěže je zatím maďarský celek Mad Dogs, který prestižní klubovou soutěž ovládl už třikrát.   

V roce 2019 se konal poprvé také EMF Eurocup v malém fotbale, tedy obdoba Evropské ligy. Do něj se probojovalo na základě výsledků v Českém národnímu poháru pět českých celků. Nejdále došel tým Gamblers Most, který vyhrál v základní skupině všechny čtyři duely, jenže pak vypadl v osmifinále s týmem Sokolovi z Bosny a Hercegoviny, jemuž podlehl 2:5.

Evropská federace malého fotbalu pořádá na klubové úrovni také Masters Champions League a Euro Business Cup.