Reprezentace se sejde v Českém Dubu. Dva její výběry doplní Anglie a Ukrajina

08/11/2022, 17:32ReprezentaceMalý FotbalAutor: Jaroslav Kára

Český Dub – Podzimní část Superligy malého fotbalu ještě neskončila, ale už teď je jasné, že tvůrci národního týmu mají před blížícím se reprezentačním srazem příjemně zamotanou hlavu. Výkony v celostátní soutěži si říká o český dres stále více nových jmen. Reprezentační kemp bude od 8. do 12. prosince hostit Podještědský sportovní areál v Českém Dubu.

Foto: EMF
Foto: EMF

Půjde o první setkání českého národního mužstva od červnového evropského šampionátu v Košicích, kde svěřenci kouče Stanislava Bejdy vypadli ve čtvrtfinále s Rumunskem. Na nadcházejícím kempu se objeví hned dva výběry České republiky, které se ve dvoudenním klání utkají ještě s národními týmy Anglie a Ukrajiny systémem každý s každým. V sobotu 10. prosince v půl čtvrté odpoledne dojde na finálové utkání.

Generální manažer českého týmu Luděk Zelenka už dopředu avizoval, že se v Českém Dubu sejdou jak některé osvědčené stálice, tak rovněž mnoho fotbalistů, kteří český dres buď ještě neoblékli nebo se dlouho v reprezentaci neobjevili. „Čeká nás mezinárodní konfrontace a na sraz chceme povolat dost nových hráčů. Víceméně můžeme čerpat jen ze Superligy a mám radost, že se v týmech objevují noví kluci. Druhá věc je, jak na půdě reprezentace zvládnou potenciál prodat,“ uvažoval manažer Zelenka.

Finální nominaci oznámí tvůrci národního týmu začátkem prosince, hned poté se ji dozvíte v článku na webu malyfotbal.cz a také z našich sociálních sítí.